Skip to content Skip to footer

Kişisel Verilerin Korunması

Daetwyler Group’un verilerin korunması ile ilgili beyanı

1. İsviçre federal anayasasının 13. maddesine ve federal anayasanın verilerin korunması ile ilgili hükümlerine (Verilerin korunması kanunu, DSG) istinaden, herkes kendi kişisel alanını koruma ve kişisel bilgilerini kötüye kullanımdan koruma hakkına sahiptir. Biz, Daetwyler Group şirketleri, bu hükme riayet etmekteyiz. Kişisel bilgiler kesinlikle gizli bir şekilde işlenmektedir ve üçüncü şahıslara ne satılmaktadır ne de iletilmektedir. Yer sağlayıcılarımız ile sıkı bir işbirliği yaparak, veritabanlarını yabancıların erişiminden, kayıplardan, kötüye kullanımdan veya sahtecilikten mümkün olduğu kadar iyi korumaya gayret ediyoruz.

2. Web sayfalarımıza erişim sırasında günlük dosyalarda aşağıda belirtilen bilgiler saklanmaktadır: IP adresi, tarih, saat, tarayıcı sorgulaması ve işletim sistemi veya tarayıcı ile ilgili olarak aktarılan genel bilgiler. Bu kullanım bilgileri istatistiksel anonim değerlendirmelerin tabanını oluşturmaktadır; öyle ki, bu sayede eğilimler görülebilmektedir ve biz de hizmetlerimizi uygun bir şekilde iyileştirebiliyoruz.

Ayrıca bilgisayarınıza kurulumu yapılabilen «çerezler», «Web İşaretleri» vs. içeren Google araçları (Google Analytics, AdSense, AdWords, vs.) kullanıyoruz. Bu Web işaretleri sayesinde bu web sayfalarındaki ziyaretçi trafiği gibi bilgiler değerlendirilebilmektedir. Çerezler sayesinde üretilen bilgiler normalde ABD’de bulunan bir Google sunucusuna aktarılmakta ve orada saklanmaktadır.

3. Web sayfalarımızın ziyaretçileri ile ilgili bilgileri (IP adresi, çağrı tarihi/saati, çağırılan sayfalar ve bekleme süreleri vs. dahil) bir tutanağa kaydediyoruz. Bu bilgiler sadece web sitesi istatistikleri için kullanılmaktadır.

Web sitelerimizdeki bazı kayıt formları sizden iletişim bilgilerinizi (adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz gibi) bize bildirmenizi ister. Bu verileri ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve ortaklarımız hakkındaki bilgileri size aktarmak ve sizin için belirlenen, size uygun olan pazarlama programlarını kalifiye hale getirmek için kullanıyoruz. Bu veriler zaman zaman şirketimiz ile ilgili genel bilgileri size iletmek için de kullanılmaktadır. Bu verileri başka hiçbir amaçla kullanmıyoruz ve bu bilgileri üçüncü şahıslara iletmediğimiz gibi, üçüncü şahıslara bu bilgilerin satışını da yapmıyoruz. Herhangi bir zamanda artık sizinle iletişime geçmemizi istemezseniz ve mail listemizden çıkmak isterseniz, bütün iletişim araçlarımızın içerisinde bir Opt-out opsiyonu bulacaksınız.

Bu web sitesinde üçüncü şahıslara ait olan başka web sitelerinin linkleri yer almaktadır. Bu sayfalarda verilerin korunmasına uygun olarak işlem yapılmasından veya bu sayfaların içeriğinden biz sorumlu değiliz.

Bu web sitesinde verilerin işlenmesinden sorumlu olan kurum:

Daetwyler Group, Flugplatz, CH-3368 Bleienbach, swisstec@daetwyler.com

Verilerin korunması ile ilgili hükümlerin ihlal edilmesi halinde, yetkili denetleme kurumuna (EDÖB) şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Daetwyler Group’un verilerin korunması ile ilgili beyanı

Daetwyler

Daetwyler Rotoflex Emtia Ticaret A.Ş. Karacaoğlan Mahallesi 6166 Sokak No:32/11 35070 Bornova/İzmir

turkey@daetwyler.com

+09 232 472 20 22

seo uzmanı seo expert web sitesi kurma website creation mobil uygulama yaptırma getting a mobile application developed logo tasarım fiyatları logo design prices hi bro hi bro en iyi sosyal medya ajansları best social media agencies fabrika tanıtım filmi yazılım ajansı software agency