Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Daetwayler Swisstec'in bir şubesi olan Daetwyler Rotoflex Turkey, 2017'den beri kendi ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Daetwyler SwissTec, her türlü baskı uygulaması için yüksek kaliteli MDC sıyırma bıçakları geliştirmekte ve üretmektedir. Baskı endüstrisinde küresel pazar lideri olan SwissTec, kaliteye, müşteri odaklılığa ve yeniliğe öncelik vermektedir.“

Daetwyler Swisstec

1943’ten itibaren orijinal bir İsviçre markası
SwissTec her türlü baskı uygulaması için yüksek kalitede MDC sıyırma bıçakları geliştirmekte ve üretmektedir. Geniş ve farklı çeşitteki kaplamasız ve kaplamalı bıçaklarımız, dünya çapındaki müşterilerimize çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Sıyırma bıçaklarımız en yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. SwissTec’in uzmanlık alanları arasında bu bıçakların geliştirilmesi, üretimi ve özellikle de kaplanması bulunmaktadır. İsviçre, ABD, Çin ve Hindistan’da bulunan üretim merkezi ve 60’tan fazla iş ortağına sahip küresel satış şebekesiyle, SwissTec dünya çapındaki müşterilerine yardımcı olmak için her zaman hazır.
Biz küresel piyasa lideriyiz
Her türlü sorunu çözebiliriz
Yerel olarak bize ulasmak çok kolay
Sosyal sorumluluk

TARİHÇE

2023
MDC LONGLIFE PRO’nun dünya çapında lansmanı. MDC LONGLIFE, gravür baskı için özel olarak geliştirildi.
2018
Türkiye’de "Daetwyler Rotoflex Emtia Ticaret A.Ş." adlı yan kuruluşun kurulması
2017
Singapur’da "Daetwyler SwissTec Singapore Pte. Ltd." adlı yan kuruluşun kurulması.
2014
Yeni bölümsel yapı: Global Tec Holding’in kurulması ve SwissTec ve Industries adlı iki bölümün dünya çapında faaliyet göstermesi.
2012
Daetwyler IBOTec’in alınmasıyla, Almanya’da araştırma ve geliştirme için yeni bir mükemmellik merkezinin kurulması.
2008
MDC sıyırma bıçaklarının üretimi 1 Ocak 2008’te Bleienbach’ta bulunan Daetwyler SwissTec AG adlı bağımsız şirkette başlamıştır.
2006
2006 yılında Daetwyler SwissTec India Pte. Ltd Hindistan’da kurulmuş ve MDC sıyırma bıçaklarının üretimine başlamıştır.
2002
MDC Daetwyler (China) Co. Ltd şirketinin Çin’de açılmasıyla MDC sıyırma bıçaklarının üretimi başlamıştır.
1996
Max Daetwyler AG şirketine Laser Star’ını geliştirdiğinden ötürü ERA Avrupa İnnovasyon Ödülü verilmiştir.

Üretim alanlarımız

SwissTec kendi sahip olduğu üretim tesisleri ve küresel bir satış şebekesiyle, dünyanın herhangi bir yerinde gerekli beceri ve uzmanlıkların bulunabilmesini sağlamaktadır.
ISO 9001:2015 sertifikamız vardır
ISO 9001 sertifikamız sıyırma bıçaklarının araştırma ve geliştirmesini, üretim ve pazarlanmasını, ayrıca baskı endüstrisinde kullanılan malzemeleri kapsamaktadır.

Baskı konusunda sorun mu yaşıyorsunuz?

Bir çözüm
bulmanıza yardımcı olabiliriz

Sahip olduğu geniş uzmanlık alanı ve müşterilere olan bağlılığıyla, Daetwyler SwissTec sizin baskı yaptığınız yerde karşılaştıklarınız dahil olmak üzere, pek çok zorluğun üstesinden gelmiştir. Yaşadığınız baskı sorunlarına çözümler bulmak için buraya tıklayın.

Bölgenizdeki ortağınız

Daetwyler SwissTec

seo uzmanı seo expert web sitesi kurma website creation mobil uygulama yaptırma getting a mobile application developed logo tasarım fiyatları logo design prices hi bro hi bro en iyi sosyal medya ajansları best social media agencies fabrika tanıtım filmi yazılım ajansı software agency